4 سایت برتر دانلود رایگان تصاویر وکتور

سعید حسنی

سعید حسنی

-

آپدیت شده در 17 آذر 1402

4 سایت برتر دانلود رایگان تصاویر وکتور - ژایون

تصاویر وکتور به دلیل کیفیت بالا و حجم کم دارای جذابیت بالایی هستند. از این رو می توانید با استفاده از سایت های معرفی شده صفحات وب جذاب تری طراحی کنید.

در این مقاله ما لیست از 4 وبسایت محبوب برای دانلود رایگان تصاویر وکتور را جمع آوری کرده ایم. در این سایت ها تقریبا هر چیزی را متناسب با طرح خود می توانید پیدا کنید و دیگر نیازی به هدر دادن وقت برای جستجو در سطح اینترنت نیست.

در طراحی صفحات وب از تصاویر وکتور زیادی استفاده می‌شود. قرار دادن تصاویر وکتور متناسب با موضوع صفحه به تعامل بیشتر مخاطب با صفحه وب کمک زیادی میکند. شما نیز می توانید از تصاویر وکتور در طراحی رابط کاربری وب سایت خود استفاده کنید.

1. وبسایت unDraw

سایت unDraw کتابخانه ای عظیم از تصاویر فوق العاده و قابل تنظیم با مجوز MIT ایجاد کرده است. تمامی این تصاویر رایگان هستند. از تصاویر جذاب که با فرمت SVG قابل دسترسی هستند میتوانید در هر اندازه ای و بدون افت کیفیت استفاده کنید.

دانلود رایگان تصاویر وکتور

این تصاویر وکتور رایگان دارای دسته بندی های مختلفی از جمله پرداخت آنلاین، ارتباط با ما و … می باشد. حتی می توانید از ابزار اختصاصی وب سایت برای تغییر رنگ تصاویر وکتور استفاده کنید.

2. سایت VectorStock

در سایت VectorStock بیش از 240.000 تصویر وکتور رایگان قرار دارد. که شما می توانید آنها را بر اساس آخرین آپلود ها و یا بر اساس وکتور های پرطرفدار مرتب کنید. در VectorStock نیز مانند دیگر سایر سایت های دانلود تصاویر وکتور، فرمت ها عبارتند از: AI ، EPS ، PDF و JPG.

دانلود رایگان تصاویر وکتور

یکی از نکات مورد توجه این سایت، نمایش وکتور های مرتبط با نمونه ای که انتخاب کردید است. به صورتی که با کلیک بر روی دکمه مشاهده مشابه می توانید موارد مشابه را مشاهده کنید.

3. سایت Drawkit.io

سایت Drawkit یکی دیگر از سایت های دانلود رایگان تصاویر وکتور میباشد. در این وبسایت تصاویر وکتور به صورت دسته بندی در پک های جداگانه با قابلیت سفارشی سازی 100 درصد در اختیار شما قرار میگیرد.

دانلود رایگان تصاویر وکتور

همچنین این سایت دارای بخش icons بوده که می توانید بسته پک های مورد نظر خود را به صورت رایگان دانلود کرده. و یا بصورت مستقیم در افزونه المنتور استفاده کنید.

4. سایت Humaaans.com

آیا تا به حال شده بخواهید از کاراکتر های مختلف در طراحی سایت خود استفاده کنید؟ سایت Humaaans به لطف ویرایشگر اختصاصی به شما کمک می کند، تا کاراکتر یونیک و دلخواه خود را ایجاد کنید. شما با استفاده از این ویژگی می توانید از بین نمونه های آماده، وکتور مورد نظر را انتخاب کرده، و تغییرات دلخواه از جمله تغییر رنگ پوست، لباس، کفش و … را انجام دهید.

دانلود رایگان تصاویر وکتور

کاراکتر شخصی خودتان را طراحی کرده و در فرمت های مختلف دانلود کنید.

دانلود رایگان تصاویر وکتور

تصاویر وکتور به دلیل کیفیت بالا و حجم کم دارای جذابیت بالایی هستند. از این رو می توانید با استفاده از سایت های معرفی شده صفحات وب جذاب تری طراحی کنید.

اگه شما هم وب سایتی برای دانلود رایگان تصاویر وکتور می شناسید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.