4 افزونه برتر برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل

سعید حسنی

سعید حسنی

-

آپدیت شده در 15 آذر 1399

آیا شما به دنبال یک راه حل برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل هستید؟در حال حاضر بسیاری از وب سایت های حرفه ای وردپرس برای خود یک اپلیکیشن موبایل دارند. اکثریت مردم ترجیح می دهند به وب سایت های مختلف با استفاده از موبایل دسترسی داشته باشند اپلیکیشن ها یک راه حل مناسب برای ارائه محتوای شما و ارائه تجربه بهتر کاربران در تلفن های همراه است. در این مقاله ما 4 مورد از بهترین افزونه های وردپرس برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل معرفی می کنیم.

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشین موبایل

چرا یک اپلیکیشن موبایل برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟

اگر ترافیک وب سایت خود را در Google Analytics بررسی کنید، متوجه خواهید شد که تعداد زیادی از کاربران از طریق تلفن های همراه خود به وب سایت شما دسترسی دارند. ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه کاربران تلفن همراه تجربه خوبی در وب سایت شما دارند، این است که آن را پاسخگو برای تلفن همراه کنید.( تمام قالب وردپرس های موجود در تم فارس پاسخگو هستند)

یک وب سایت پاسخگو وب سایتی است که قالب وردپرس آن به گونه ای طراحی شده باشد که در تمامی دستگاهی ها، ازجمله موبایل و تبلت اندازه خود را مطابقت دهد. اگر قالب پاسخگویی ندارید می توانید در سایت ما یک قالب وردپس پاسخگو انلود کنید.

با این حال، برخی از کسب و کارها می توانند با ایجاد اپلیکیشن های کاربردی همراه خود، تجربه کاربری حتی بهتر را ارائه دهند. به جای بازدید از وبسایت شما در یک مرورگر، کاربران میتوانند اپلیکیشن را از صفحه اصلی موبایل خود راه اندازی کنند تا بتوانند به سایت مورد علاقه خود، فروشگاه آنلاین، وب سایت عضویت یا انجمن آنلاین دسترسی پیدا کنند.

ساخت یک اپلیکیشن تلفن همراه به طور معمول نیاز به مهارت برنامه نویسی دارد و بسیاری از سازمان های توسعه ای که یک برنامه تلفن همراه برای وب سایت شما ایجاد می کنند وجود دارد. با این حال، آنها این کار را با قیمت بسیار بالایی انجام می دهند.

اگر می خواهید یک اپلیکیشن موبایل  را بدونه بودجه ایجاد کنید، پس چند افزونه وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیش موبایل کمک کند.شما با این افزونه ها می توانید با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه پرداخت شده به یک برنامه نویس اپلیکیشن برای سایت خود طراحی کنید. 2 مورد پولی و 2 مورد آخر رایگان)

در نظر داشته باشید که استفاده از این افزونه ها هنوز نیاز به مهارت های پیشرفته وردپرس را دارند. اگر شما یک مبتدی مطلق هستید، به شما استفاده از یک قالب وردپرس پاسخگو با سرعت بالا برای به دست آوردن کاربران توصیه می شود تا اینکه یک اپلیکیشن طراحی کنید.

ما در ادامه بهترین افزونه ها را برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل بیان می کنیم.

1) AppPresser

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشین موبایل

AppPresser به شما امکان می دهد تا به سادگی سایت وردپرس را به اپلیکیشن موبایل تبدیل کنید. آنها خود یک تم اختصاصی ارائه می دهند که می تواند برای سایت موردنظر شما مورد استفاده قرار گیرد.

این برنامه دارای ویژوال است که به راحتی ظاهر اپلیکیشن خود را تغییر می دهد درست همانطور که شما یک تم وردپرس تغییر می دهید. شما می توانید رنگ سفارشی، صفحات سفارشی اضافه کنید، محتوای وردپرس را بکشید و … . AppPresser اطلاعیه های فشار یکپارچه را فراهم می کند که به راحتی راه اندازی و مدیریت می شود.

2) MobiLoud

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشین موبایل

MobiLoud اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت سایت های وردپرس خود را به برنامه های تلفن همراه تبدیل کنند. آنها دو محصول دارند: یکی برای سایت های خبری یا وبلاگ، و دیگری برای وب سایت هایی فروشگاهی با استفاده از ووکامرس یا سایر افزونه ها.

با اطلاعیه های فشار، پشتیبانی تبلیغاتی همراه، تجزیه و تحلیل و نام تجاری سفارشی می آید. برنامه پیکربندی شده، تهیه شده و همچنین می تواند به فروشگاه برنامه ها برای شما ارسال شود.

3) Androapp

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشین موبایل

AndroApp یک فزونه مفید دیگر است که وب سایت وردپرس شما را به یک اپلیکیشن تلفن همراه تبدیل می کند. این نرم افزار با پشتیبانی آفلاین، چندین تم، پشتیبانی بین المللی، اعلامیه های فشار نامحدود، پیمایش بی نهایت و به اشتراک گذاری اجتماعی بومی می آید. البته این افزونه از  ووکامرس یا BuddyPress پشتیبانی نمی کند.

توسعه دهنده افزونه به شما کمک می کند تا برنامه خود را پیکربندی کنید و دانلود کنید که بعدا می توانید به فروشگاه مورد نظر خود مانند بازار یا… ارسال کنید.

نکته مهم این افزونه این است که نسخه رایگان اجازه می دهد تا توسعه دهنده تبلیغات خود را نشان دهد.

4) WPApp.Ninja

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشین موبایل

WPApp.Ninja به شما امکان می دهد یک اپلیکیشن تلفن همراه یا یک وب پیشرفته برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. شما می توانید یک مجوز تمام وقت برای خرید برنامه را خریداری کنید. تمام تنظیمات و پیکربندی برنامه را می توان در داخل منطقه مدیریت وردپرس انجام داد.

این افزونه به شما ابزار آسان برای بارگذاری آیکون های برنامه، دکمه ها، رنگ ها، ترجمه ها و موارد دیگر را می دهد. همچنین پشتیبانی از گوگل آنالیز، ذخیره سازی داخلی، محتوای آفلاین و سازگاری با تمامی افزونه های محبوب وردپرس را دارد.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین افزونه ها برای تبدیل سایت وردپرس به یک اپلیکیشن همراه کمک کند. همچنین اگر قصد تغییر قالب وردپرس خود را دارید مقاله 11 نکته قبل از تغییر قالب وردپرس را مطالعه کنید.